Apie mus

Mes – šeimos žmonių verslas. Žmonių, kurie, užauginę savo atžalas, puikiai supranta kiekvienai mamai ir tėčiui, auginantiems mažylį, kylančias problemas ir iššūkius.
Ypač pirmaisiais vaikučio gyvenimo mėnesiais, kai visas pasaulis sukasi aplinkui jo miegą, maitinimą ir sauskelnes. Kai taip svarbu, jog jis visada būtų sotus, išsimiegojęs ir sausas. Puikiai žinome, kad šlapias užpakaliukas sujaukia miegą ir mažylio bei tėvelių nuotaiką. Štai kodėl taip svarbu išlaikyti jį sausą bei apsaugotą nuo galimų įšutimų. O ką jau kalbėti apie prabėgimus ir šlapius, sugadintus drabužėlius. Kurie nedžiugina nei vaikučio, nei tėvelių.

Taip pat gerai suprantame, kiek mažylio atėjimas į šeimą lemia papildomų išlaidų. O rasti sauskelnes, kurios išlaikytų sausą mažylį, tausotų jo jautrią odelę ir dar būtų draugiška kaina – nemenkas iššūkis.

Todėl labai džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti Belgijos gamintojo „DryLock Technologies“ sauskelnes. Kurios, garantuojame, nustebins Jus tiek savo aukšta kokybe, tiek draugiška kaina, tiek atsakinga gamybos politika.

Kuo ypatingos „Magic“ sauskelnės?

Pirmiausia, žinoma – itin aukšta produkto kokybe. „Magics“ – neįtikėtinai patogios sauskelnės, kurios visiškai nevaržo vaikučio judesių. Su ypatinga magic tubes technologija, kuri paskirsto skystį taip, kad šis būtų operatyviai sugeriamas. O paviršius, kuris liečiasi su mažylio oda, išlieka sausas iki 12 valandų. Todėl vaikutis gali ramiai išmiegoti visą naktį.

Sauskelnių kraštai turi specialų apsauginį bortelį, kuris apsaugo nuo skysčio pratekėjimo. Nepaprastai švelnus vidinis sluoksnis – draugiškas jautriai odai. O gamybos metu nenaudojami jokie losjonai, kvapikliai, chloras ar lateksas. Todėl galite būti tikri, kad sauskelnės tikrai nesukels jokių sudirginimų ar alerginės reakcijos.

Magics sauskelnės

Apie „Drylock Technologies“ kompaniją

Pasirinkome atstovauti įmonę, kurios atsakingas požiūris į gamtą ir išteklius – išties išskirtinis. „Drylock“ kompanija – vienintelė kompanija savo srityje, turinti „CO2“ sertifikatą. Kuris reiškia, kad įmonė visoje savo veikloje naudoja tik atsinaujinančius energijos šaltinius – iš saulės ir vėjo. Tiek savo gamybos procese, tiek pirkdama medžiagas tik iš tų tiekėjų, kurie taip pat naudoja atsinaujinančią energiją. Taip saugodama gamtą, žemę ir mūsų visų vaikų ateitį.

Sauskelnėms pakuoti naudojama iki 50% perdirbto plastiko, kuris buvo surinktas iš vandenynų. O pakuočių dažymui naudojami vandens pagrindo dažai, be švino.

Taigi, mūsų atstovaujama „Drylock“ kompanija siūlo ne tik aukštos kokybės gaminius, itin patrauklia kaina. Bet ir juos gamina rūpindamasi mūsų planetos ir vaikų ateities tausojimu. Todėl „Magics“ sauskelnių naudojimas reiškia rūpinimąsi tiek savo mažyliu, tiek gamta.  

Norite įsigyti mūsų siūlomos produkcijos?

Užsukite į mūsų el.parduotuvę, kurioje rasite ne tik aukštos kokybės sausklenių vaikučiams, bet ir higienos priemonių, skirtų mamoms prieš gimdymą ir po jo.

Pirkinių krepšelis